Coraz więcej klientów decyduje się na zamawianie kabin prysznicowych na wymiar, które można dostosować do wymiarów przestrzeni kąpielowej i zamiast trudnych do utrzymania "> Coraz więcej klientów decyduje się na zamawianie kabin prysznicowych na wymiar, które można dostosować do wymiarów przestrzeni kąpielowej i zamiast trudnych do utrzymania..."/>

Nazwa firmy: Glassandmore.pl

Miasto: Warszawa

Adres: Bruzdowa 19a

Tel.: 222428348

Dodano:

http://beluglass.pl/szklane-kabiny-prysznicowe/
Witryna firmy

http://beluglass.pl/szklane-kabiny-prysznicowe/

Coraz więcej klientów decyduje się na zamawianie kabin prysznicowych na wymiar, które można dostosować do wymiarów przestrzeni kąpielowej i zamiast trudnych do utrzymania i mało estetycznych plastików decyduje się na kabiny prysznicowe ze szkła. Dzięki temu mogą wybrać dowolny rodzaj szkła, a także zdobień, jakie sobie wymarzyli. Przedsiębiorstwo ze strony beluglass.pl wykonuje takie kabiny ze szkła piaskowanego lub z elementami dekoracyjnymi w postaci naniesionej na szkło grafiki. 

Przedsiębiorstwo z podanej strony już od kilku lat i współpracuje z klientami prywatnymi, instytucjami, a także z architektami i projektantami. W swojej pracy wykorzystuje szkło hartowane typu Float, Optiwhite, satynowe i laminowane, realizując niezwykłe projekty, w tym także kabiny. Mogą one być wykonane z pojedynczej ścianki lub z wielu elementów tak, aby jak najlepiej dostosować je do konkretnych wnętrz. Mimo że siedziba firmy jest w Warszawie, realizuje ona projekty na terenie całego kraju, dbając przede wszystkim o wysoką jakość swoich usług i zadowolenie każdego klienta.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Kwiatowo-Bukietowo

service picture

https://kwiatowo-bukietowo.pl/

Ayming Polska Sp. z o.o.

service picture

https://www.ayming.pl

PMP Serwis

service picture

https://pmpserwis.com/