Nie da się ukryć, że alergicy muszą wystrzegać się różnych alergenów, takich jak kurz, roztocza czy pleśnie. Bardzo często osadzają się one na tapicerce "> Nie da się ukryć, że alergicy muszą wystrzegać się różnych alergenów, takich jak kurz, roztocza czy pleśnie. Bardzo często osadzają się one na tapicerce..."/>

Nazwa firmy: FUH Jartex

Miasto: Łódź

Adres: Basenowa 15a

Tel.: 600346135

Dodano:

Dezynfekcja tapicerki łódź
Witryna firmy

Dezynfekcja tapicerki łódź

Nie da się ukryć, że alergicy muszą wystrzegać się różnych alergenów, takich jak kurz, roztocza czy pleśnie. Bardzo często osadzają się one na tapicerce i wnikają w głąb materiału. Takich alergenów można się pozbyć poprzez regularne czyszczenie i dezynfekcję obić kanap, foteli i krzeseł. Dezynfekcja tapicerki wykonywana przez łódzką firmą czyszczącą, odbywa się, m.in. metodą ozonowania. Na czym polega ozonowanie tapicerki?

Tego można dowiedzieć się, wchodząc na jartexczyszczenie.pl. Ozonowanie bardzo skutecznie usuwa drobnoustroje, grzyby oraz alergeny. Co ważne, usuwa też nieprzyjemne zapachy, np. zapach papierosów. Ozon jest gazem o silnych właściwościach utleniających i dociera w każdy zakamarek. Działanie bakteriobójcze ozonu jest kilkadziesiąt razy skuteczniejsze i dużo szybsze niż, np. działanie chloru. Już bardzo niewielka ilość ozonu niszczy niebezpieczne dla zdrowia związki. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i naturalna.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

ABC-BOBASA

service picture

https://wyprawkowy.pl

Marbex sp. z o.o.

service picture

https://dywanstyl.pl/

MULT-MED SEBASTIAN ZAWADZKI

service picture

http://esperallodz.pl/