Chcesz pachnieć jak Twój ulubiony celebryta lub ukochana celebrytka, nie stać Cię jednak na oryginalne i znane perfumy? Postaw na perfumetki o pojemności 33 ml, które możn "> Chcesz pachnieć jak Twój ulubiony celebryta lub ukochana celebrytka, nie stać Cię jednak na oryginalne i znane perfumy? Postaw na perfumetki o pojemności 33 ml, które możn..."/>

Nazwa firmy: Gashio - Twoja Perfumeria

Miasto: Mirzec

Adres: Langiewicza 38

Tel.: [email protected]

Dodano:

Gashio - Twoja Perfumeria • Perfumetki 33 ml
Witryna firmy

Gashio - Twoja Perfumeria • Perfumetki 33 ml

Chcesz pachnieć jak Twój ulubiony celebryta lub ukochana celebrytka, nie stać Cię jednak na oryginalne i znane perfumy? Postaw na perfumetki o pojemności 33 ml, które można nabyć w sklepie internetowym działającym na stronie gashio.pl. W jego ofercie znajdziesz zarówno zamienniki damskich, jak i męskich perfum. Niskie ceny oraz trwałość czynią produkty sprzedawane przez ww. sklep atrakcyjnymi wyrobami.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup pięciu sztuk perfum, jedną otrzymasz gratis. Przy zakupie dziesięciu flakonów, dwa zostaną podarowane Ci gratis. Jeżeli chcesz skorzystać z powyższej okazji, poszukaj wśród znajomych lub członków rodziny osób, które również chciałyby sprawdzić, jak pachną perfumy np. Chanel, Gucci, Davidoff, Lancome, Hermes, Dolce&Gabbana i razem z nimi złóż zamówienie.

Gdy zajrzysz na stronę powyższego sklepu, możesz przy okazji zapoznać się z pozostałymi produktami dostępnymi w jego ofercie, m.in. z kosmetykami do stylizacji i pielęgnacji paznokci.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Eko-Mar

service picture

http://ekomar-pultusk.pl/