Nazwa firmy: HaloHaloBus

Miasto: Gryfów Śląski

Adres: Wieża 63a

Tel.: 75 781 38 75

Dodano:

http://www.halohalobus.pl/
Witryna firmy

http://www.halohalobus.pl/

Mieszkańcy Jeleniej Góry chętnie wyjeżdżają za pracą do Niemiec, ponieważ są tam znacznie wyższe zarobki niż w Polsce i można szybko dojechać na miejsce. Dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się przewozy osób busem.

Szybkie i w pełni bezpieczne przewozy do Niemiec z Jeleniej Góry zapewnia firma HaloHaloBus. Położenie geograficzne Jeleniej Góry powoduje że busy mają relatywnie krótki czas przejazdu do granicy polsko-niemieckiej. Komfortowe pojazdy docierają więc bardzo szybko z tego miasta pod wskazany adres w Niemczech.

Wszystkie trasy są zaplanowane w taki sposób, aby mogły obsłużyć jak największą liczbę osób. Przewoźnik proponuje nie tylko transport Niemcy Polska, ale również w odwrotnym kierunku. W obie strony busy kursują  trzy razy w tygodniu, dzięki czemu firma jest niezwykle elastyczna. Dzięki niej każdy z łatwością dostanie się we właściwe miejsce. Na co przewoźnik działa na terenie trzech polskich województw, jednak przy grupowych zamówieniach na transport, może też wyjechać z innych województw.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

MASI dr Mariusz Domagalski

service picture

http://masi.com.pl

lgme.pl

service picture

http://lgme.pl

Frost-Design Łukasz Mróz

service picture

https://frost-design.pl/