Poszukując sprzętu chłodniczego od czołowych producentów, takich jak DAN "> Poszukując sprzętu chłodniczego od czołowych producentów, takich jak DAN..."/>

Nazwa firmy: K2 chłodnictwo

Miasto: Kobyłka

Adres: Macieja Rataja 15

Tel.: 502 061 169

Dodano:

Montaż chłodni • K2 chłodnictwo
Witryna firmy

Montaż chłodni • K2 chłodnictwo

Poszukując sprzętu chłodniczego od czołowych producentów, takich jak DANFOSS, COPELAND, BITZER czy COOL, najlepiej skontaktować się z profesjonalną firmą świadczącą montaż chłodni oraz jej instalację. Na terenie Warszawy działa SPANNER K2CHŁODNICTWO, które od lat jest obecne na rynku i cieszy się zaufaniem wszystkich klientów.

Instalacja sprzętu chłodniczego, jest bardzo wymagająca i tylko przeszkoleni pracownicy są w stanie zrobić to skutecznie i bezbłędnie. Wspomniana firma, ma podstawy, nie tylko merytoryczne, ale także praktyczne. Dopasowuje sprzęt do potrzeb klienta i do wymagań danego budynku i prowadzonej działalności. Co więcej, udziela wsparcia technicznego i przeprowadza regularne przeglądy, które pozwalają uniknąć nieprzewidzianych usterek, które są generatorem strat. W takich sytuacjach, konieczna jest szybka i efektywna naprawa, która zapewnia warszawski serwis.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Kwiatowo-Bukietowo

service picture

https://kwiatowo-bukietowo.pl/

Ayming Polska Sp. z o.o.

service picture

https://www.ayming.pl

PMP Serwis

service picture

https://pmpserwis.com/