Pękające naczynka, szczególnie te na nogach nie tylko wyglądają mało estetycznie, ale są również bolesne. Każda anomalia wpływa negatywnie na stan skóry, jeśli ta ni "> Pękające naczynka, szczególnie te na nogach nie tylko wyglądają mało estetycznie, ale są również bolesne. Każda anomalia wpływa negatywnie na stan skóry, jeśli ta ni..."/>

Nazwa firmy: Madame Art

Miasto: Poznań

Adres: Katowicka 11

Tel.: 533 55 22 09

Dodano:

Madame Art | Usuwanie naczynek
Witryna firmy

Madame Art | Usuwanie naczynek

Pękające naczynka, szczególnie te na nogach nie tylko wyglądają mało estetycznie, ale są również bolesne. Każda anomalia wpływa negatywnie na stan skóry, jeśli ta nie jest zawczasu odpowiednio pielęgnowana. I tak wahania temperatur, nadmierna ekspozycja na słońce, niektóre składniki diety, tak jak choroby czy predyspozycje genetyczne, mogą powodować ich pękanie. 

Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej. W Poznaniu usuwanie naczynek odbywa się z użyciem nowoczesnego lasera VASCU MASTER. Jest to bezpieczna metoda, na której efekty nie trzeba długo czekać. Lista przeciwwskazań znajduje się na stronie madameart.pl, ale jeśli nie jesteś pewien tego, czy możesz skorzystać z tego zabiegu, wszelkie wątpliwości rozwieje rozmowa ze specjalistą, który przeprowadzi w związku z tym skrupulatny wywiad, unikając tym samym przykrych konsekwencji i skutków ubocznych.

Oprócz tego atelier świadczy usługi w zakresie m.in.

  • pielęgnacji twarzy, dłoni oraz stóp,
  • organizacji szkoleń,
  • zabiegów ujędrniających skórę,
  • laserowego usuwania tatuażu,
  • wykonania, usunięcia oraz korekty makijażu permanentnego.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Grupa TENSE

service picture

https://www.grupa-tense.pl/

Bellbox sp. z o.o.

service picture

https://bellbox.pl/

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

service picture

http://www.ladecora.pl/