Od dawna wiadomo, że witamina C jest doskonałym antyoksydantem i przeciwdziała nowotworom, ale aby tak rzeczywiście było, potrzebna jest jej spora dawka w dodatku dobrana in "> Od dawna wiadomo, że witamina C jest doskonałym antyoksydantem i przeciwdziała nowotworom, ale aby tak rzeczywiście było, potrzebna jest jej spora dawka w dodatku dobrana in..."/>

Nazwa firmy: Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej

Miasto: Warszawa

Adres: Nike 29

Tel.: 537 472 947

Dodano:

Witamina c dożylnie
Witryna firmy

Witamina c dożylnie

Od dawna wiadomo, że witamina C jest doskonałym antyoksydantem i przeciwdziała nowotworom, ale aby tak rzeczywiście było, potrzebna jest jej spora dawka w dodatku dobrana indywidualnie do potrzeb każdego organizmu. Niewiele osób wie o tym, że na świecie już dawno stosuje się wlewy dożylne z tej witaminy połączonej w kroplówce z innymi środkami współpracującymi z nią na korzyść systemu odpornościowego.

W Polsce witamina C dożylnie jest niezwykle rzadko stosowana i terapia ta nie jest uznawana przez medycynę akademicką. Jednak jej stosowanie gra kluczową rolę we wspomaganiu leczenia wielu chorób, gdyż:

  • ma właściwości antynowotworowe i antyoksydacyjne,
  • hamuje działanie bakterii,
  • niszczy wirusy,
  • wzmacnia działanie komórek NK,
  • stymuluje produkcję kolagenu,

czyli ogólnie mówiąc, poprawia stan kliniczny chorego. Klinika ze strony opramed.pl z powodzeniem stosuje w swojej praktyce wlewy dożylne z witaminy C, wspomagając w ten sposób medycynę konwencjonalną. Dzięki takiemu wielotorowemu podejściu do leczenia może się poszczycić udokumentowanymi przypadkami wyleczenia chorób uznanych za nieuleczalne.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Kwiatowo-Bukietowo

service picture

https://kwiatowo-bukietowo.pl/

Ayming Polska Sp. z o.o.

service picture

https://www.ayming.pl

PMP Serwis

service picture

https://pmpserwis.com/