Jeszcze niedawno krążyło przekonanie, że tapety dawno odeszły w zapomnienie i już nie wrócą. Nic bardziej mylnego! Współcześnie nawet najbardziej znany architekci się "> Jeszcze niedawno krążyło przekonanie, że tapety dawno odeszły w zapomnienie i już nie wrócą. Nic bardziej mylnego! Współcześnie nawet najbardziej znany architekci się..."/>

Nazwa firmy: P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Miasto: Nowy Sącz

Adres: Zielona 55

Tel.: 733 23 23 98

Dodano:

Tapety ścienne
Witryna firmy

Tapety ścienne

Jeszcze niedawno krążyło przekonanie, że tapety dawno odeszły w zapomnienie i już nie wrócą. Nic bardziej mylnego! Współcześnie nawet najbardziej znany architekci sięgają po tego typu rozwiązania, nadając wnętrzom całkiem nowej, nadzwyczajnej jakości, o jakiej dotychczas nie myśleli. 

Jeśli i Ty pragniesz odmienić swoje pomieszczenia, dodać im stylu i sprawić, że przykują uwagę, to wykorzystaj tapety ścienne! Te, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego stylo-dom.pl z pewnością przypadną Ci do gustu. Geometryczne wzory, imitacje drewna, cegieł czy betonu, motywy kwiatowe, ptaki, drzewa, a nawet tapety 3D to rozwiązania, ktre pozwolą Ci osiągnąć zamierzony sukces. Warto wspomnieć także o jakości dystrybuowanych przez sklep tapet - pochodzą one od znanych producentów, a tym samym stanowią gwarancję jakości i wytrzymałości przez lata! 


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

service picture

https://meteor-turystyka.pl/

toPROMO Advertising Group

service picture

https://topromo.pl/

Gomeo

service picture

https://www.gomeo.com.pl/