W całym kraju w okresie świątecznym plantacje choinek sprzedają tysiące drzewek bożonarodzeniowych, które nie zawsze odpowiadają klientom pokrojem i jakością. Firma ze "> W całym kraju w okresie świątecznym plantacje choinek sprzedają tysiące drzewek bożonarodzeniowych, które nie zawsze odpowiadają klientom pokrojem i jakością. Firma ze..."/>

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna

Miasto: Mosty

Adres: Mosty 5

Tel.: 607 311 470

Dodano:

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna - Plantacje choinek
Witryna firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna - Plantacje choinek

W całym kraju w okresie świątecznym plantacje choinek sprzedają tysiące drzewek bożonarodzeniowych, które nie zawsze odpowiadają klientom pokrojem i jakością. Firma ze strony abcmosty.pl gwarantuje najwyższą jakość swoich drzewek wolnych od wszelkich chorób i szkodników. Jest to przedsiębiorstwo, które od lat zajmuje się uprawą iglaków zarówno na choinki, jak i do nasadzeń w ogrodach przydomowych, parkach i terenach zielonych. Bardzo chętnie współpracuje ono z klientami indywidualnymi i z właścicielami sklepów ogrodniczych, projektantami ogrodów, a także z urzędami miast i gmin.

Produkty tej plantacji znane są nie tylko w kraju, ale także w Europie i większość klientów, którzy raz zamówili tutaj drzewka, wraca w kolejnym roku. Plantacje są doskonale utrzymane, a pracują na nich ludzie i specjalistyczne maszyny nawożą, odchwaszczają, przycinają, wykopują i wykonują wiele innych czynności. Ceny choinek i sadzonek są tutaj bardzo atrakcyjne, dlatego warto zapoznać się z całą ofertą i nawiązać współpracę na dłużej, co z pewnością zaowocuje stosownym rabatem.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Kapitan Cook

service picture

https://www.kapitan-cook.pl/