Nazwa firmy: Varia

Miasto: Rokietnica k/Poznania

Adres: Witkowa 3

Tel.: (61) 81 45 203

Dodano:

https://www.varia-poznan.pl/PL-H29/Sklep/Search/catID=83/do-defibrylacji.html
Witryna firmy

https://www.varia-poznan.pl/PL-H29/Sklep/Search/catID=83/do-defibrylacji.html

Do najważniejszych elementów wyposażenia oddziałów szpitalnych, izb przyjęć oraz zespołów ratownictwa medycznego należy defibrylator wraz z elektrodami, które przykleja się na klatce piersiowej w odpowiednich miejscach. Obecnie coraz częściej urządzenia typu AED, czyli automatyczne defibrylatory zewnętrzne, znajdują się w miejscach publicznych, np. na lotniskach, stacjach kolejowych czy w galeriach handlowych.

Automatyczny defibrylator może być użyty przez każdego przypadkowego człowieka w celu udzielenia pierwszej pomocy osobie, u której mogło dojść do zatrzymania krążenia. Aparat po włączeniu informuje automatycznie o kolejnych czynnościach i sposobie ich wykonania. Kiedy elektrody do defibrylacji zostają przyłożone do powierzchni klatki piersiowej chorego, urządzenie analizuje rytm serca oraz wskazuje, czy i jak należy przeprowadzić wyładowanie elektryczne.

Osoby zainteresowane defibrylatorami i elektrodami do defibrylacji dodatkowe informacje na ich temat znajdą pod linkiem varia-poznan.pl.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Grupa TENSE

service picture

https://www.grupa-tense.pl/

Bellbox sp. z o.o.

service picture

https://bellbox.pl/

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

service picture

http://www.ladecora.pl/