Kto miał do czynienia z problemami związanymi ze zdrowiem i estetyką zębów, ten może potwierdzić, jak ważną rolę odgrywa optymalny wybór gabinetu "> Kto miał do czynienia z problemami związanymi ze zdrowiem i estetyką zębów, ten może potwierdzić, jak ważną rolę odgrywa optymalny wybór gabinetu ..."/>

Nazwa firmy: Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna

Miasto: Warszawa

Adres: Bukowińska 22a lok. 11u

Tel.: 515 122 881

Dodano:

Klinika stomatologiczna Warszawa
Witryna firmy

Klinika stomatologiczna Warszawa

Kto miał do czynienia z problemami związanymi ze zdrowiem i estetyką zębów, ten może potwierdzić, jak ważną rolę odgrywa optymalny wybór gabinetu dentystycznego, w którym planowane jest leczenie i wykonywanie niezbędnych zabiegów. Fachowe wsparcie w tym zakresie zapewnia Wellness Dentica – klinika stomatologiczna w Warszawie, którą największymi atutami są:

  • doświadczeni specjaliści,
  • lokalizacja niedaleko stacji metra,
  • konkurencyjny cennik,
  • szeroki zakres świadczeń dentystycznych.

Ból zęba czy inne nieprzyjemne objawy w jamie ustnej mogą mieć różne podłoże, co przekłada się na konieczność podjęcia odpowiednich działań zmierzających do rozwiązania problemu. Wśród stosowanych współcześnie metod wyróżnia się implantologię, ortodoncję, protetykę, stomatologię estetyczną czy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Do znieczuleń, dla komfortu pacjenta, stosuje się między innymi technologię komputerową The Wand, ozon, gaz rozweselający czy nowoczesne preparaty.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Kwiatowo-Bukietowo

service picture

https://kwiatowo-bukietowo.pl/

Ayming Polska Sp. z o.o.

service picture

https://www.ayming.pl

PMP Serwis

service picture

https://pmpserwis.com/