Nazwa firmy: Autokasacja U Jacka

Miasto: Aleksandrów Kujawski

Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Tel.: 660 185 232

Dodano:

Skup aut Świecie
Witryna firmy

Skup aut Świecie

Działając między innymi jako skup aut używanych (ale też, między innymi, jak wskazuje nazwa, jako autokasacja), firma Autokasacja "U Jacka" kieruje swoją ofertę odkupowania pojazdów do wszystkich, którzy mają jakieś niechciane auta. Firma ta jest zainteresowana odkupowaniem pojazdów wszelkiego rodzaju, bez względu na ich model, markę czy rocznik, a nawet stan. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, by zgłosić się do niej z autem niesprawnym czy zupełnie zniszczonym, gdyż pojazdy, jakie firma odkupuje, przeznaczone są na ogół na złom.

Ponieważ zaś jej działalność jego rozległa, może sobie pozwolić na proponowanie kontrahentom godziwych cen, wyższych niż w przypadku konkurencji, co zaskarbia jej wielką popularność. Jest to skup aut znany w Świeciu czy Toruniu, we wszystkich miejscowościach, w jakich działa.

Atutem firmy są też szybkie płatności. Ustalona suma jest wypłacana właścicielowi pojazdu od razu w momencie zakupu, gotówką, nie trzeba zatem czekać na przelew, co w wielu sytuacjach jest ważne.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex

service picture

http://www.podocare-complex.pl/

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

service picture

https://lektoring.pl/

BEAUTY MEDICA

service picture

https://www.beautymedica.pl/