Nazwa firmy: Lenis Sp. Z O.O

Miasto: Poznań

Adres: Wierzbowa 6 6

Tel.: 61 851 13 05

Dodano:

Lenis Sp. Z O.O - Endermologia poznań
Witryna firmy

Lenis Sp. Z O.O - Endermologia poznań

Działalność Centrum Dermatologii Estetycznej Lenis to różne usługi pielęgnacyjne, z których mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na wiek. Lista zabiegów oraz ich koszt zostały przedstawione online. Pragnący zapisać się na mezoterapię igłową, depilację laserową lub endermologię mieszkańcy Poznania mogą zapisać się na wizytę, korzystając z formularza dostępnego na stronie centrum, telefonicznie lub osobiście, odwiedzając gabinet zlokalizowany przy ul. Wierzbowej 6.

Istnieje możliwość rezerwacji pakietów poszczególnych usług. Kadra realizatora zastrzega, że czas na wykorzystanie wybranych zabiegów jest ograniczony. Informacje o tym, do kiedy należy skorzystać z tego rodzaju opcji, są zawsze podane w sieci, w zakładce Sklep online. E-vouchery można zamówić dla siebie lub na inne nazwisko, jako prezent. 

Gabinety centrum są otwarte w określonych godzinach. Szczegóły o tym, jak dojechać na miejsce własnym samochodem lub komunikacją miejską, łatwo znaleźć w strefie Kontakt.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

service picture

http://www.ladecora.pl/

GLAS-TECH S.A.

service picture

https://glas-tech.pl/pl/

Purrfect Koci Hotel

service picture

http://hotel.purrfect.pl/