Nazwa firmy: Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.

Miasto: Ruda Śląska

Adres: Szpaków 33

Tel.: 507605104

Dodano:

Rentgen Śląsk | https://xmed-rtg.pl/
Witryna firmy

Rentgen Śląsk | https://xmed-rtg.pl/

Badania RTG mają już dość długą tradycję i od dawna stanowią podstawowy element diagnostyki w przypadku podejrzenia wielu chorób czy zmian zwyrodnieniowych. W zasadzie trudno wyobrazić sobie kompleksowe leczenie nóg, rąk, głowy czy układów wewnętrznych bez choćby jednorazowego wykorzystania promieni rentgenowskich.

Zaletą badania jest prostota jego wykonania – przynajmniej z perspektywy pacjenta, który nie traci zbyt wiele czasu, nie musi się też specjalnie przygotowywać. Efektem jest zdjęcie wraz z opisem przygotowanym przez specjalistę, które stanowi podstawę do wydania opinii przez lekarza. Dobrze przeprowadzone RTG sprawia, że jednym rzutem oka można zauważyć ewentualne, niepokojące zmiany chorobowe.

Rentgen na Śląsku jest wykonywany nie tylko w szpitalach, ale również w prywatnych pracowniach. Jedną z nich jest xmed-rtg.pl z Rudy Śląskiej. Na miejscu można wykonać zlecić między innymi kości udowej, rzepki, ręki, jamy brzusznej, klatki piersiowej, kręgosłupa, zatok czy czaszki. Diagnostyka jest świadczona zarówno prywatnie, jak i na podstawie skierowania oraz opieki w ramach NFZ.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Panaceum Agencja Usług Medycznych Sp. z o.o.

service picture

https://esperal-katowice.com/

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

service picture

https://my-wish.pl/

WindBal

service picture

https://windbal.pl/