Nazwa firmy: PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Miasto: Bielsko Biała

Adres: Terenowa 1

Tel.: 33 810 05 08

Dodano:

Bramy bielsko
Witryna firmy

Bramy bielsko

Garaże, które znajdują się na małych posesjach, wymagają odpowiedniej bramy, więc firma Promat wprowadziła do swojej oferty tego typu produkty w przystępnych cenach. Asortyment zawiera modele rolowane, które doskonale sprawdzą się w ciasnych miejscach. Co więcej, proponowany egzemplarz nie ma podsufitowych prowadnic poziomych, co minimalizuje ilość potrzebnego miejsca, więc można go wykorzystać również w wyjątkowo małych garażach.

Należy podkreślić, że konstrukcja została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne czynniki pogodowe. W zależności od indywidualnych potrzeb klienci mogą wybrać modele standardowe lub wyposażone w napęd elektryczny. Do zestawu można dokupić maskownice renowacyjne, fotokomórki i inne przydatne akcesoria.

Warto zaznaczyć, że w ofercie znajduje się także profesjonalny montaż bramy. Usługa obejmuje Bielsko-Białą i okoliczne miejscowości. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z pracownikami.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Inne firmy z tej kategorii

Panaceum Agencja Usług Medycznych Sp. z o.o.

service picture

https://esperal-katowice.com/

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

service picture

https://my-wish.pl/

WindBal

service picture

https://windbal.pl/